Pokyčiai po Trakų krašto vietos veiklos grupės visuotinio susirinkimo

2017-10-05 16:38

Šių metų spalio 3 dieną Trakų rajono savivaldybės didžiojoje salėje vyko Trakų krašto vietos veiklos grupės (toliau – VVG) visuotinis susirinkimas. Posėdžiui pirmininkavo Trakų krašto VVG pirmininkė Alvyda Kazakevičiūtė-Staniūnaitienė. Susirinkime dalyvavo kaimo bendruomenių vadovai, VVG nariai, VVG valdybos nariai, savivaldos atstovai. Susirinkime buvo aptarti asociacijos veiklai ir VPS įgyvendinimui svarbūs klausimai.

Esminiai ir reikalaujantys daugiausiai diskusijų iškilo klausimai dėl Trakų krašto vietos veiklos grupės valdybos pirmininko tvirtinimo ir dėl „Trakų krašto vietos veiklos grupės teritorijos 2015–2023 m. vietos plėtros strategijos“ įgyvendinimo.

Pertraukos metu, atskirai posėdžiavo VVG valdyba. Buvo renkamas valdybos pirmininkas. Valdybos nariai balsavo ir išrinko VVG valdybos pirmininkas NVO sektoriaus vadovą Edvardą Makšecką. Naujai išrinktas pirmininkas padėkojo už pasitikėjimą, įvardino savo tikslus ir lūkesčius, pabrėžė, kad ši patirtis leis suprasti bendruomenių džiaugsmus ir problemas bei padės glaudžiau bendradarbiauti.

Po pertraukos  tęsėsi visuotinis susirinkimas, kur ir buvo patvirtintas 2015–2018 m.  kadencijos  VVG valdybos pirmininką. Jam teks pirmininkauti iki 2018 m. rugsėjo 25 dienos.

Taip pat VVG valdyboje nuo NVO sektoriaus  dirbs vietoj Romualdo Račo  Viktorija Pilipavičienė, vietoj Kęstučio Blaževičiaus – Milė Blaževičienė.

Alvyda Kazakevičiūtė-Staniunaitienė padėkojo jau buvusiam valdybos pirmininkui Kęstučiui Blaževičiui už dvejų metų darbą.

Kitas esminis klausimas dėl Trakų krašto vietos plėtros 2015–2023 m. strategijos. Ypač svarbu tinkamai parinkti ir patvirtinti vietos projektų atrankos kriterijus.

Sveikiname Kaimo turizmo sodybą „Gervių takas“ prisijungus prie Trakų krašto VVG narių, o visiems atvykusiems dėkojame už skirtą laiką ir aktyvų dalyvavimą asociacijos veikloje.

 

Karolis Mikučionis,
VPS administratorius

 


Atgal