Trakų krašto vietos veiklos grupės valdyba



Trakų krašto vietos veiklos grupės valdybos reglamentas

 



Pirmininkas

Edvardas Makšeckas

+37061869229
edvardas.makseckas@gmail.com

Atstovauja: Aukštadvario Bendruomenė

Atstovavimo pagrindas:
2015-06-10 bendruomenės tarybos posėdžio protokolo Nr. 04 išrašas
Kvalifikacijos pažymėjimas : 596131007Plačiau apie narį
Vietos valdžios Sektorius

Tomas Naktinis

+370 677 89 456
tomas.naktinis@trakai.lt

Atstovauja: Trakų rajono savivaldybė

Atstovavimo pagrindas:
Trakų rajono savivaldybės tarybos 2018 m. rugsėjo 13 d. Nr. S1E-156 sprendimas dėl delegavimo į Trakų krašto vietos veiklos grupės 2018-2021 metų valdybą
Kvalifikacijos pažymėjimas : Plačiau apie narį

Zita Aniulienė

+37067167790
zita.aniuliene@trakai.lt

Atstovauja: Trakų rajono savivaldybė

Atstovavimo pagrindas:
Trakų rajono savivaldybės tarybos 2018 m. rugsėjo 13 d. Nr. S1E-156 sprendimas dėl delegavimo į Trakų krašto vietos veiklos grupės 2018-2021 metų valdybą
Kvalifikacijos pažymėjimas : 596131007Plačiau apie narį

Karolina Narkevič

+37067160484
Narkevic.karolina@gmail.com

Atstovauja: Trakų rajono savivaldybė

Atstovavimo pagrindas:
Trakų rajono savivaldybės tarybos 2018 m. rugsėjo 13 d. Nr. S1E-156 sprendimas dėl delegavimo į Trakų krašto vietos veiklos grupės 2018-2021 metų valdybą
Kvalifikacijos pažymėjimas : 596131007Plačiau apie narį

Edita Rudelienė

+37061122578
edita.rudeliene@yahoo.com

Atstovauja: Trakų rajono savivaldybė

Atstovavimo pagrindas:
Trakų rajono savivaldybės tarybos 2018 m. rugsėjo 13 d. Nr. S1E-156 sprendimas dėl delegavimo į Trakų krašto vietos veiklos grupės 2018-2021 metų valdybą
Kvalifikacijos pažymėjimas : 396131010Plačiau apie narį
NVO Sektorius

Jolanta Gardžiulienė

+370 682 68 553
jolanta.gardziuliene@gmail.com

Atstovauja: Paluknio bendruomenė „Dienmedis“

Atstovavimo pagrindas:
Trakų krašto vietos veiklos grupės 2018-09-07 nevyriausybinių organizacijų sektoriaus posėdžio protokolas Nr.1
Kvalifikacijos pažymėjimas : Plačiau apie narį

Juozas Norinkevičius

+37065550316
trakucentras@gmail.com

Atstovauja: VšĮ Trakų neįgaliųjų užimtumo centras

Atstovavimo pagrindas:
Trakų krašto vietos veiklos grupės 2018-09-07 nevyriausybinių organizacijų sektoriaus posėdžio protokolas Nr.1
Kvalifikacijos pažymėjimas : Plačiau apie narį

Vaiva Neteckienė

+37060410800
v.neteckiene@gmail.com

Atstovauja: Trakų rajono Tiltų kaimo bendruomenė

Atstovavimo pagrindas:
Trakų krašto vietos veiklos grupės 2018-09-07 nevyriausybinių organizacijų sektoriaus posėdžio protokolas Nr.1
Kvalifikacijos pažymėjimas : Plačiau apie narį

Indrė Mateuss

+37060916522
indree@gmail.com

Atstovauja: Bijūnų bendruomenė

Atstovavimo pagrindas:
Trakų krašto vietos veiklos grupės 2018-09-07 nevyriausybinių organizacijų sektoriaus posėdžio protokolas Nr.1
Kvalifikacijos pažymėjimas : Plačiau apie narį

Rima Karsokienė

861006653
karsokiene@gmail.com

Atstovauja: Dusmenų kaimo bendruomenė „Dusmena“

Atstovavimo pagrindas:
Trakų krašto vietos veiklos grupės 2018-09-07 nevyriausybinių organizacijų sektoriaus posėdžio protokolas Nr.1
Kvalifikacijos pažymėjimas : Plačiau apie narį

Daumantas Daugirdas

+37060252414
daugirdas.d@gmail.com

Atstovauja: Rūdiškių bendruomenė „Pušynas“

Atstovavimo pagrindas:
Trakų krašto vietos veiklos grupės 2018-09-07 nevyriausybinių organizacijų sektoriaus posėdžio protokolas Nr.1
Kvalifikacijos pažymėjimas : Plačiau apie narį

Dalia Vainienė

+37061515060
aeroklubas@sklandymas.lt

Atstovauja: Viešoji Įstaiga Paluknio aerodromas

Atstovavimo pagrindas:
Trakų krašto vietos veiklos grupės 2018-09-07 nevyriausybinių organizacijų sektoriaus posėdžio protokolas Nr.1
Kvalifikacijos pažymėjimas : Plačiau apie narį
Verslo Sektorius

Darius Zakšauskas

+370 610 37 454
dariuszak@gmail.com

Atstovauja: UAB Trakų kooperacijos prekyba

Atstovavimo pagrindas:
Trakų krašto vietos veiklos grupės 2018-09-21 verslo sektoriaus posėdžio protokolas Nr.1
Kvalifikacijos pažymėjimas : Plačiau apie narį

Robertas Volosevičius

+37060630819
robertaswolos@gmail.com

Atstovauja: Trakų turizmo ir poilsio paslaugų plėtros asociacija

Atstovavimo pagrindas:
Trakų krašto vietos veiklos grupės 2018-09-21 verslo sektoriaus posėdžio protokolas Nr.1
Kvalifikacijos pažymėjimas : 396131007Plačiau apie narį

Linas Kairys

+37069837158
uab.erita@gmail.com

Atstovauja: UAB Erita

Atstovavimo pagrindas:
Trakų krašto vietos veiklos grupės 2018-09-21 verslo sektoriaus posėdžio protokolas Nr.1
Kvalifikacijos pažymėjimas : 596131007Plačiau apie narį

Zinaida Juškienė

+37065984786
zinaida@kibinas.lt

Atstovauja: UAB „Karališka kibininė“

Atstovavimo pagrindas:
Trakų krašto vietos veiklos grupės 2018-09-21 verslo sektoriaus posėdžio protokolas Nr.1
Kvalifikacijos pažymėjimas : 596131007Plačiau apie narį

Virginija Aleksiūnienė

+370 68610197

Atstovauja: Kaimo turizmo sodyba „Gervių Takas“

Atstovavimo pagrindas:
Trakų krašto vietos veiklos grupės 2018-09-21 verslo sektoriaus posėdžio protokolas Nr.1
Kvalifikacijos pažymėjimas : Plačiau apie narį



Atgal