ĮVYKO JAUNIMO PROJEKTAS „SAVANORYSTĖ - ORIENTYRAS Į TAVO ATEITĮ"

2019-08-13 11:33

 

 

Šių metų rugpjūčio 5-9 dienomis Trakų krašto vietos veiklos grupė bendradarbiaudama su Trakų r. jaunimo turizmo ir laisvalaikio centru, VšĮ „Jaunimo asmeninio tobulėjimo centru" ir Trakų visuomenės sveikatos biuru įgyvendino jaunimui skirtą projektą „Savanorystė - orientyras į tavo ateitį". Organizuojant projektą buvo išsikeltas tikslas - skatinti aktyvų jaunų žmonių įsitraukimą į savanoriškas bei su jaunimu dirbančias organizacijas, todėl Trakų krašto VVG nusprendė bendradarbiauti su Trakų r. jaunimo ir laisvalaikio centru ir pasiūlyti projekte dalyvaujančiam jaunimui  pasavanoriauti vaikų dienos stovykloje.

Pirmąją projekto dieną jaunimui buvo pristatytas projektas, jo idėja. Jaunuoliai klausėsi Trakų visuomenės sveikatos biuro organizuotų 4 ak.val. mokymų apie savimotyvaciją ir kodėl ji reikalinga atliekant savanorystę. Tris projekto dienas jaunuoliai turėjo galimybę savo savanoriška veikla prisidėti prie stovyklos organizavimo ir vaikų užimtumo gerinimo. Rugpjūčio 6 dieną savanoriai važiavo į „Ąžuolynės pramogų parką", kuriame prižiūrėjo mažuosius stovyklautojus, padėjo jiems įveikti laipynes ir užimė juos laisvu laiku. Rugpjūčio 7 dieną jaunuoliai keliavo į Alpakų ūkį, kartu su vaikais gamino chačapurius, o paskutinę savanorystės dieną kartu su vaikais keliavo į Vievyje esantį „Kelių muziejų".

Savanoriauti dauguma jaunuolių bandė pirmą kartą, todėl natūralu, kad buvo susidurta su įvairiais išbandymais, kuriuos po įvykusios stovyklos savanorius aptarti pakvietė VšĮ „Jaunimo asmeninio tobulėjimo centro" steigėjas Žilvinas Mažeikis. Daugelis jaunų žmonių domėjosi savanorystės veiklomis ir Žilvino klausinėjo į kokias veiklas būtų galima įsitraukti po projekto, todėl tikimės, kad šį projektą bus galima padaryti tęstiniu ir kitais metais vėl susitikti su puikia savanorių komanda.

Jaunimo projektas finansuotas iš Trakų rajono savivaldybės lėšų.

VPS viešųjų ryšių specialistė, Ieva MažeikytėKopijuoti ir platinti trakuvvg.lt skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Dėl netikslumų svetainėje kreiptis [email protected]