Įvyko viešinimo ir aktyvinimo renginys „Lankykime Trakų krašto verslus"

2019-11-08 12:04

Š. m. lapkričio 7 d. Trakų krašto vietos veiklos grupė tradiciškai organizavo viešinimo ir aktyvinimo renginį „Lankykime Trakų krašto verslus”. Kelionės tikslas - vietos projektų lankymas, dalijimasis gerąja patirtimi, Trakų krašto vietos veiklos grupės teritorijos vietos plėtros strategijos viešinimas. 

Norime nuoširdžiai padėkoti svetingai mus sutikusiems Trakų rajono verslininkams: Juozui Norinkevičiui ir visiems Trakų neįgaliųjų užimtumo centro darbuotojams, Urtei Mockevičiūtei (Margio poilsiavietė), Virginijai ir Vitalijui Aleksiūnams (kaimo turizmo sodyba „Gervių takas”), Karoliui Mikučioniui (senovinė dūminė pirtis).

Verslų lankymas prasidėjo nuo Trakų neįgaliųjų užimtumo centro. Šio centro darbuotoja Vaiva Neteckienė papasakojo apie centro veiklą, įgyvendinamus projektus, gaminamą produkciją bei vykdomas edukacijas. Trakų neįgaliųjų užimtumo centras vykdo pynimo iš vytelių, žvakių liejimo bei lipdymo iš molio edukacijas.

Maršrutas buvo tęsiamas Urtės Mockevičiūtės poilsiavietėje prie Margio ežero. Jauna verslininkė nesenai pasistatė kupolą, įgyvendindama projektą pagal Trakų krašto vietos plėtros strategijos I prioriteto 1 priemonės 1 veiklos sritį „Parama verslui kaimo vietovėse pradėti (reglamentuoja KPP)“ , (LEADER-19.2-6.2). Šioje poilsiavietėje kviečiami apsilankyti visi, kurie mėgsta tvarkingą ir ramų poilsį. Kupolas puiki šiuolaikiška erdvė švęsti vaikų gimtadienius, krikštynas. Pasivaišinus naminiais kibinais ir apžiūrėjus kupolą lankymas persikėlė į kaimo turizmo sodybą „Gervių takas”.

Kaimo turizmo sodyba „Gervių takas” įsikūrusi Trakų rajono Strėvos apylinkėse, Gervinių kaime. Šioje sodyboje vykdomos edukacinės programos, rengiamos įvairios šventės, vestuvės, taip pat įrengti du atskiri nameliai su mansardomis ir židiniais. Sodyboje yra namas su pirtimi, kuriame tilps aštuonių žmonių kompanija.

Maršrutas toliau tęsiamas buvo Karolio Mikučionio ūkyje. Šiame ūkyje, kuris įsikūręs Tolkiškių kaime, auginamos avelės, vykdomos edukacijos vaikams, taip pat veikia senovinė dūminė pirtis. Taip pat sodyboje yra kubilas, pavėsinė su židiniu. Poilsis šioje sodyboje puikiai tinka šeimoms ir nedidelėms kompanijoms.

VPS viešųjų ryšių specialistė Ieva Mažeikytė

Trakų neįgaliųjų užimtumo centras: http://trakucentras.lt/ 

Margio poilsiavietė https://www.margiopoilsiaviete.lt/

Senovinė dūminė pirtis http://www.duminepirtis.lt/

Kaimo turizmo sodyba „Gervių takas" http://www.gerviutakas.lt/gervi-takas-kainos/Kopijuoti ir platinti trakuvvg.lt skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Dėl netikslumų svetainėje kreiptis [email protected]