Bendradarbiavimas su austrų VVG „Großglockner/Mölltal-Oberdrautal“

2019-07-10 16:36

Birželio mėnesį Trakų krašte lankėsi vietos veiklos grupės Großglockner/Mölltal-Oberdrautal  iš Austrijos atstovai. O Trakų krašto vietos veiklos grupės pirmininkė Alvyda Kazakevičiūtė-Staniunaitienė, VVG verslo sektoriaus atstovas Artūras Vyšniauskas ir daugelio VVG projektų partnerio  Trakų jaunimo  turizmo ir laisvalaikio centro direktorė  Aušra Piragienė Austrijoje kartu su  VVG „Pakruojo rajono partnerystė“ bei  Druskininkų VVG š. m. balandžio 6–14 d. dalyvavo Großglockner/Mölltal-Oberdrautal vietos veiklos grupės projekto „Tarptautinis bendradarbiavimas Austrija – Baltijos šalys“ veiklose.

Susitikimuose, tiesiogiai susijusiuose su priemonės „LEADER“ įgyvendinimu, buvo susipažinta su  Karintijos regiono VVG ir Trakų krašto bei kitomis Lietuvos VVG veiklomis, pasidalinta pagal LEADER ir kitas KPP programas įgyvendintų turizmo plėtros, infrastruktūros gerinimo, visuomeninės veiklos, verslo plėtros, kultūrinės veiklos projektų gerąja patirtimi, diskutuota ir aptarta įgyvendintų projektų įtaka kaimo vietovių plėtros pokyčiams, susipažinta su bendradarbiavimo perspektyvomis. Kartu susitikimuose dalyvavo ir Latvijos vietos veiklos grupių atstovai.

Trakų krašto vietos veiklos grupė yra vietos veiklos grupės Großglockner/Mölltal-Oberdrautal partnerė šiai įgyvendinant tarptautinį projektą „Tarptautinis bendradarbiavimas Austrija – Baltijos šalys“.

 

Labai išsamiai susitikimus Austrijoje yra aprašę ir daug nuotraukų savo svetainėje patalpinę VVG „Pakruojo rajono partnerystė“ kolegos

 http://www.pakruojovvg.lt/index.php?qw=new&newid=479

 

Alvyda Kazakevičiūtė-Staniunaitienė, Trakų krašto VVG pirmininkė, VPS vadovė

 Kopijuoti ir platinti trakuvvg.lt skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Dėl netikslumų svetainėje kreiptis [email protected]