Dalyvauta konferencijoje „LEADER vakar, šiandien ir rytoj"

2019-10-16 13:46

Trakų krašto vietos veiklos grupės viešųjų ryšių specialistė Ieva Mažeikytė š. m. spalio 10 d. dalyvavo Kauno rajono vietos veiklos grupės organizuotoje strategijos viešinimo tarptautinėje konferencijoje „LEADER vakar, šiandien ir rytoj".

Konferencijoje buvo kalbama apie sėkmingai įgyvendintus tarptautinius projektus, LEADER pažangą Lietuvoje, LEADER perspektyvas po 2020 metų. Konferencijos LEADER ekspertų plenarinėje diskusijoje buvo svarstoma, ar ateityje pavyks supaprastinti KPP įgyvendinimo procesą, ar VVG yra pasirengusios skatinti sumaniųjų kaimų bei lėtojo turizmo kūrimąsi, kaip bendruomenėms sekasi kurti darbo vietas. Antrojoje konferencijos dalyje darbas vyko grupėse. Pirmoji grupė diskutavo, kokie yra pagrindiniai LEADER 2021–2027 m. laikotarpio vietos plėtros strategijų prioritetai. Šios grupės moderatoriai buvo Erika Ribašauskienė ir Rimantas Čiūtas. Antroji grupė, kurios darbą moderavo Ilona Javičienė ir Ireneusz Kostka, diskutavo dėl 2021–2027 m. laikotarpio vietos plėtros strategijų daugiafondiškumo galimybių. Trečioje grupėje, kurią moderavo Arvydas Veikšra, buvo diskutuojama apie miesto ir kaimo VVG, jos partneriai ar konkurentai? Konferencijos pabaigoje  buvo pristatytos darbo grupių išvados.

Renginyje dalyvavo Lietuvos vietos veiklos grupių atstovai, partneriai iš Lenkijos VVG, svečiai iš Nacionalinės mokėjimo agentūros, Vytauto Didžiojo Žemės ūkio akademijos, Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos, Lietuvos vietos veiklos grupių tinklo, Lenkijos vietos veiklos grupių tinklo.

 

VPS viešųjų ryšių specialistė Ieva MažeikytėKopijuoti ir platinti trakuvvg.lt skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Dėl netikslumų svetainėje kreiptis [email protected]