Kviečiame į VIENOS DIENOS mokymus elektroninio parašo ir dirbtinio intelekto panaudojimo kasdieniniame darbe tema

2023-11-29 08:43

Ar norite sužinoti kaip dirbtinis intelektas gali palengvinti Jūsų kasdienį darbą? O gal norite plačiau sužinoti visas elektroninio parašo galimybes ir įgauti jo praktinių panaudojimo įgūdžių?

Kviečiame dalyvauti mokymuose, susijusiuose su elektroninio parašo ir dirbtinio intelekto tema „Elektroninio parašo ir dirbtinio intelekto panaudojimas kasdieniniame darbe: galimybės, teisiniai aspektai. E. parašą ir dirbtinį intelektą naudojančios sistemos“.

 

                                                                       PROGRAMA

 

Mokymai vyks 3 grupėms po 15 asmenų: 2023 m. gruodžio 6 d. (trečiadienį) 7 d. (ketvirtadienį) ir 8 d. (penktadienį).

Pradžia – 9.00 val.

 

Į mokymus prašome registruotis čia  arba el. paštu: [email protected] nurodant dalyvio vardą, pavardę ir kontaktinį Tel. Nr. arba el. paštą

 

Mokymų vieta – kavinės „Senoji kibininė“ patalpos, adresu Karaimų g. 67, Trakai.

 

Mokymus ves informacinių technologijų ir dirbtinio intelekto sprendimų kompanijos „Procrafta“ įkūrėja, lektorė Julita Janulė.

 

Dalyvavimas mokymuose patvirtinamas parašais Dalyvių sąraše vietoje.

Būtina turėti nešiojamąjį kompiuterį.

 

Projekto viešinimo tikslais mokymų  metu bus fotografuojama ir filmuojama.

Tikslinė dalyvių grupė – Trakų krašto gyventojai, organizacijų nariai, amatininkai, smulkiojo verslo atstovai ir kiti suinteresuoti asmenys, buvę, esami ir būsimi Trakų rajono vietos projektų pareiškėjai, teikiantys ir turintys pateikti įgyvendinamų projektų mokėjimo prašymus, metines ataskaitas.

Daugiau informacijos apie mokymus - +370 61392946.

 

* Mokymai organizuojami VšĮ Asmeninei legendai įgyvendinant vietos projektą „Tobulėk” Nr. TRAK-LEADER-1C-M-28-7-2022/42VS-PV-22-1-06016-PR001.Kopijuoti ir platinti trakuvvg.lt skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Dėl netikslumų svetainėje kreiptis [email protected]