Lapkritis – Trakų rajono verslo mėnuo

2019-11-20 11:08

Trakų krašto kultūros ir amatų asociacija įgyvendinamas projektas „Profesinių, socialinių ir verslumo kompetencijų stiprinimas“  vyksta paskutinę savaitę,  tačiau veiklos tik intensyvėja ir vyksta kas dieną.

 Į verslo valdymo patarėjo, personalo parinkimo eksperto, ugdančiojo vadovavimo ir karjeros mentoriaus Saulius Jovaišos mokymus „Vadovavimo komunikacijos metodai ir jų poveikis“  sugūžėjo apie 30 dalyvių. Susirinkusius į mokymus pasveikino Trakų rajono savivaldybės merė Edita Rudelienė, pasidžiaugusi renginių gausa, kad įmonės ir organizacijos atvėrė duris, o rajono  įvairių sričių žmonės  turi galimybę susipažinti su įmonių veikla.

Lapkričio 15 d. veiklios moterys ir vyrai lankė: Trakų kredito uniją, J.Kairio kaimo turimo sodybą, Tony resort, UAB Kempingą Slėnyje, Lentvario vaistinę, UAB Lentvario medieną, UAB Lentvario kilimai ir Perform studiją. Kiekvienas pristatė savo veiklą: finansavimo, turizmo paslaugas, kilimų, medienos, vaistų pardavimą ir gamybą, foto paslaugas, galerijų, renginių veiklą.

Lapkričio 19 d. vyko išvykstamoji bendradarbiavimo sesija, lankant verslus ir ūkius, maršrutu: UAB Trakų žemė, VšĮ Voruta – Margio krantas – VšĮ Trakų neįgaliųjų užimtumo centras – Vyto Kazlausko ūkis – Ūkininkų Lilijos ir Stasio Rizgelių ūkis – Ryšardo ir Loretos Dainovskių ūkis. Dalyviai susipažino su įmonių ir ūkių veikla: leidyba, turizmo paslaugomis, ūkininkavimo tradicijomis, gyvulininkyste (avys, arkliai, karvės) ir jų produktais, darbu su neįgaliaisiais, vaišinosi „Medaus pusryčiais“.

Dėkojame savivaldybei už palaikymą ir bendradarbiavimą, kviečiant verslus ir ūkius atverti duris, taip pat už viešinimą ir projekto sklaidą, galimybę renginius organizuoti Trakų rajono savivaldybės didžioje salėje.

Projektas įgyvendinamas pagal Trakų krašto vietos veiklos grupės teritorijos 2015–2023 m. vietos plėtros strategijos II prioriteto 1 priemonę „Vietos projektų pareiškėjų ir vykdytojų mokymas, įgūdžių įgijimas (kai mokymai susiję su VPS priemonėmis) “, LEADER-19.2-SAVA-3. Pareiškėjas ir projekto vykdytojas Trakų krašto kultūros ir amatų asociacija.

Informacija ir registracija tel. +37069827197 arba el.p. [email protected]

Dominyka Semionovė

Trakų krašto kultūros ir amatų asociacijos pirmininkė, projekto vadovė

 Kopijuoti ir platinti trakuvvg.lt skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Dėl netikslumų svetainėje kreiptis [email protected]