Mokymai, konsultacijos, idėjų generavimo sesijos verslui

2019-10-22 17:06

Lapkritis – Trakų rajono verslo mėnuo

Trakų krašto kultūros ir amatų asociacija įgyvendina vietos projektą „Profesinių, socialinių ir verslumo kompetencijų stiprinimas“ ir lapkričio mėnesį kviečia dalyvauti mokymuose, idėjų generavimo sesijose ar individualiose konsultacijose.

MOKYMAI

Lapkričio 5 d., 9 val. „Skaitmeninė rinkodara“ (8 val.). Lekt. Gintarė Gulevičiūtė, mokymai vyks adr. Karaimų g. 41, Trakuose. Turėti nešiojamą kompiuterį ar atitinkamą mokymuisi priemonę.

Lapkričio 7 d., 9  val. „Tradiciniai amatai ir šeimos verslas. Sertifikavimas“ (8 val.).Lekt. Onutė Drobelienė, mokymai vyks adr. Karaimų g. 41, Trakuose

Lapkričio 12 d., 9 val. „MS Excel mokymai pažengusiems“ (8 val.). Lekt. Karolis Visockas, adr. Karaimų g. 41, Trakuose. Turėti nešiojamą kompiuterį ar atitinkamą mokymuisi priemonę.

Lapkričio 13 d., 9 val. „Verslo procesų valdymas ir tobulinimas“ (8 val.). Lekt. Eimantas Kamienas, mokymai vyks adr. Karaimų g. 41, Trakuose)

Lapkričio 18 d., 9 val. „Vadovavimo komunikacijos metodai ir jų poveikis“ (8 val. ) Lekt. Saulius Jovaišas, mokymai vyks adr. Vytauto g. 33, Trakuose)

Vietų skaičius ribotas.

IDĖJŲ GENERAVIMO SESIJOS

Šiuo metu populiarėja socialinis verslas – tai verslo modelis, pagal kurį išnaudojant rinkos mechanizmą pelno siekimas susiejamas su socialiniais tikslais ir prioritetais, remiamasi socialiai atsakingo verslo bei viešojo ir privataus sektorių partnerystės nuostatomis, taikomos socialinės inovacijos. Lietuvoje tokio verslo yra tik pati pradžia, dėl ko kyla sunkumų, nedrąsu pradėti, taip pat trūksta informacijos ir žinių. Dėl to numatyta „Socialinio verslo idėjų generavimo sesija“ lapkričio 20 d. 13 val., trukmė 5 val. (lekt. Nida Mačerauskienė ir Aušra Turčinskaitė-Balčiūnienė, adr. Vytauto g. 33, Trakuose).

Kam svarbus turizmas ir bendradarbiavimas siekiant plėsti veiklą, kontaktus, atsiverti naujoms verslo galimybėms, kviečiami registruotis į Bendradarbiavimo turizme idėjų generavimo sesiją lapkričio 22 d. 9 val., trukmė 5 val. (lekt. Nida Mačerauskienė ir Aušra Turčinskaitė-Balčiūnienė, adr. Vytauto g. 33, Trakuose).

Išsigryninę idėjas potencialūs pareiškėjai turės galimybę įgyvendinti projektus teikiant vietos projektų paraišką Trakų krašto vietos veiklos grupei.

INDIVIDUALIOS VERSLO KONSULTACIJOS

Jei reikalinga verslo konsultacija, kviečiame registruotis, nurodant problematiką ar rūpimus klausimus. Jums bus suorganizuota individuali konsultacija su specialistu Trakų krašto tradicinių amatų centre, Karaimų g. 41Trakuose. Tuo atveju, jei konsultantą norite pasikviesti į savo veiklos vietą, turėsite apmokėti jo atvykimo išlaidas, kurios sudaro 30 Eur.

Numatyta 10 konsultacijų su specialistais.

Projektas įgyvendinamas pagal Trakų krašto vietos veiklos grupės teritorijos 2015–2023 m. vietos plėtros strategijos II prioriteto 1 priemonę „Vietos projektų pareiškėjų ir vykdytojų mokymas, įgūdžių įgijimas (kai  mokymai susiję su VPS priemonėmis) “, LEADER-19.2-SAVA-3 

Registracija į mokymus, idėjų generavimo sesijas ar verslo konsultacijas:  https://forms.gle/w8Ld2ZgJe6jSvRnK9

Informacija teikiama tel. +37069827197 ar el. p. [email protected]

Projekto vadovė Dominyka SemionovėKopijuoti ir platinti trakuvvg.lt skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Dėl netikslumų svetainėje kreiptis [email protected]