Moldovos ekspertų delegacija Trakuose

2023-09-26 14:46

 

Moldovos ekspertų delegacija praeitą savaitę besilankiusi Žemės ūkio ministerijoje ir Nacionalinėje mokėjimo agentūroje rugsėjo 22 d. (penktadienį) susitiko ir su Trakų krašto vietos veiklos grupe (toliau – VVG).

Svečius domino LEADER programos įgyvendinimas, vietos projektų vertinimo sistema, paramos intensyvumas, bendradarbiavimas tarp sektorių.
Trakų neįgaliųjų užimtumo centre VVG pirmininkė Alvyda Kazakevičiūtė-Staniunaitienė moldoviečiams papasakojo apie VVG struktūrą, įgyvendintas vietos plėtros strategijas, pristatė vietos projektus. Su Trakų neįgaliųjų užimtumo centro įgyvendintais vietos projektais supažindino centro atstovės Janina Bakanavičienė ir Neringa Kerinienė. Svečiai apžiūrėjo centrą, domėjosi veiklomis.

Moldovoje veikia 37 vietos veiklos grupės, jas taip pat jungia VVG tinklas.

Moldovą, turinčią ES kandidatės statusą, domina Lietuvos stojimo į ES patirtis. Lietuvoje viešintys Moldovos ekspertai dalyvauja Nacionalinės mokėjimo agentūros įgyvendinamame Lietuvos vystomojo bendradarbiavimo ir humanitarinės pagalbos programos projekte „Moldovos ir Sakartvelo žemės ūkis ir kaimo plėtra – administracinių ir institucinių gebėjimų stiprinimas eurointegracijos srityje“.

Daugiau susitikimo nuotraukų: https://www.facebook.com/photo/?fbid=613598604275360&set=pcb.613596867608867 

 

Daugiau apie Moldovos ekspertų vizitą Lietuvoje https://zum.lrv.lt/lt/naujienos/moldova-siekia-pasinaudoti-lietuvos-stojimo-i-es-patirtimi

 Kopijuoti ir platinti trakuvvg.lt skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Dėl netikslumų svetainėje kreiptis [email protected]