Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Trakų kredito unija

2019-08-01 21:50

 

Trakų krašto vietos veiklos grupės pirmininkė Alvyda Kazakevičiūtė-Staniunaitienė ir Trakų kredito unijos vadovė Jadvyga Dzencevičienė pasirašė bendradarbiavimo sutartį.

Sutartimi numatytas abipusiškai naudingas bendradarbiavimas organizuojant ir įgyvendinant bendrus renginius, pažintinius seminarus bei projektus. Trakų kredito unija pagal galimybes prisidės prie Vietos plėtros strategiją įgyvendinančių pareiškėjų konsultavimo dėl galimybės gauti kreditus projektams įgyvendinti, o Trakų krašto VVG organizuodama renginius pakvies Trakų kredito uniją pristatyti savo veiklą kraštiečiams.

„Mūsų vietos strategijoje yra numatyta bendradarbiauti su  krašte eančiais bankais, teikiančiais paskolas. Vienas iš tokių bankų ir yra Trakų kredito unija, kuri yra arčiausiai  kaime kuriančių verslą žmonių.  Bendradarbiaujant su unija , bus lengviau skatinti verslo iniciatyvas kaime, ypač jaunimui. Juk prie mūsų vietos projektų pareiškėjai , teikiantrys verslo  paraiškas, turi prisidėti 30 arba 50 proc., o  nevyriausybininkai –  0,5 arba 20 proc. “- sake Trakų krašto VVG pirmininkė Alvyda Kazakevičiūtė-Staniunaitienė.

 

 

VPS viešųjų ryšių specialistė Ieva MažeikytėKopijuoti ir platinti trakuvvg.lt skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Dėl netikslumų svetainėje kreiptis [email protected]