Sliekai ne tik žvejams...

2023-09-08 14:48

Rugsėjo 19 d. organizuojama lauko diena „Žaliosios atliekos, jų tvarkymas: sliekai ne tik žvejams...“  Kalifornijos sliekų fermoje  „Sliekynė“ ir Ežerėlio bendruomenės centre (Kauno r.).

Renginio metu bus lankomasi kalifornijos sliekų fermoje „Sliekynė“, susipažinta, kaip auginami sliekai, kokia nauda, kad sliekai ne tik žvejams, bet ir daržininkams, diskutuojama apie žaliąsias atliekas, jų tvarkymą ir gaunamą naudą, kas geriau – konteineriai ar kompostavimo dėžės.

Iš „Sliekynės“ bus vykstama į Ežerėlio bendruomenės centrą, kur bus diskutuojama temomis: „Sveika gyvensena – maisto švaistymo mažinimo priemonė“, „Bendruomenės įtaka keičiant gyventojų kasdienio gyvenimo įpročius, požiūrį į atliekų, ypač maisto, rūšiavimą“. Susipažinta su bendruomenės socialinio verslo projektu, skatinančiu sveiką gyvenseną.

Lauko diena organizuojama įgyvendinant teritorinį projektą „Maisto atlieka – žaliava !?!“ Nr. 44TT-KV-22-2-04958-PR001. Koordinatorė – Trakų krašto vietos veiklos grupė, partnerės – Alytaus rajono ir Prienų rajono vietos veiklos grupės, Elektrėnų savivaldybės ir Elektrėnų miesto vietos veiklos grupės.

 Iš kiekvienos kaimiškosios vietos veiklos grupės kviečiami dalyvauja po 12 atstovų. Detalesnę informaciją suteiks kiekvienos VVG pirmininkai, viešųjų ryšių atstovai.

 

PROGRAMA


 

Kviečiame dalyvauti.

 

Lauko diena organizuojamas įgyvendinant teritorinį projektą „Maisto atlieka – žaliava !?!“ 

Nr. 44TT-KV-22-2-04958-PR001. Koordinatorė – Trakų krašto vietos veiklos grupė, partnerės – Alytaus rajono ir Prienų rajono vietos veiklos grupės, Elektrėnų savivaldybės ir Elektrėnų miesto vietos veiklos grupės.

 

Dalyvavimas renginyje patvirtinamas parašais Dalyvių sąraše vietoje.

Projekto viešinimo tikslais renginio metu bus fotografuojama/filmuojamaKopijuoti ir platinti trakuvvg.lt skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Dėl netikslumų svetainėje kreiptis [email protected]