Trakų krašto VVG dalyvavo renginyje „Bendradarbiavimo per sieną programos. Ankstesnė patirtis ir išūkiai ateičiai"

2020-01-28 11:13

Trakų krašto vietos veiklos grupės (toliau–VVG) atstovės 2020 m. sausio 23 dieną dalyvavo seminare apie bendradarbiavimo per sieną programas. Seminare buvo kalbama apie ankstesnę patirtį ir iššūkius ateičiai, apie strategijų kūrimą, naujus prioritetus.

Seminaro metu buvo išskirti keturi Europos Sąjungos prioritetai į kuriuos bus atkreiptas didžiausias dėmesys 2021-2027 metų finansiniu laikotarpiu. Visus keturis prioritetus pristatė  dr. Natalija Kazlauskienė, vyriausybės kanceliarijos patarėja, deleguota Europos komisijos.

Kiekvienam prioritetui suprasti ir išanalizuoti buvo surengtos diskusijos, kurių metu buvo kalbama apie pažangesnę, žalesnę, mažo anglies dvideginio kiekio Europą, geresnį skaitmeninį jungtumą, pažangų vietos judumą, kokybiškas darbo vietas, socialiai atsakingą ir piliečiams artimesnę Europą.

Seminaro metu taip pat buvo pasidalinta gerąja patirtimi įgyvendinant projektus, pristatyti pasiekti rezultatai ir pasidalinta naujomis idėjomis. Nuoširdžiai dėkojame organizatoriams už suteiktą galimybę dalyvauti renginyje.

 

VPS viešųjų ryšių specialistė, Ieva MažeikytėKopijuoti ir platinti trakuvvg.lt skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Dėl netikslumų svetainėje kreiptis [email protected]