Verslo mėnuo pilnas įvairiausių veiklų – konsultacijų, išvykstamųjų bendradarbiavimo sesijų, mokymų

2019-11-18 09:22

Lapkričio 15 d. veiklios moterys ir vyrai lankė: Trakų kredito uniją (finansinės paslaugos), J.Kairio kaimo turimo sodybą (kaimo turizmo paslaugos), Tony resort (turismo paslaugos), UAB Kempingą Slėnyje (kempingai, turizmo paslaugos), Lentvario vaistinę (vaistų pardavimas ir gamyba), UAB Lentvario medieną (medienos pardavimas),UAB Lentvario kilimai (kilimų gamyba ir pardavimas), ir Perform studiją (foto paslaugos, galerijų, renginių veikla). Dalinamės renginio akimirkomis.

Taip pat, norinčius kviečiame prisijungti ir lapkričio 19 d. lankant verslus ir ūkius. Nemokamas autobusas 8.50 val. išvyksta nuo Trakų r. savivaldybės (adr. Vytauto g. 33, Trakai, vidinis kiemas). Maršrutas: UAB Trakų žemė, VšĮ Voruta (redakcija, leidybinė veikla) – Margio krantas (turizmo paslaugos) – VšĮ Trakų neįgaliųjų užimtumo centras („Medaus pusryčiai”, edukacinės programos, neįgaliųjų kuriami rankdarbiai) – Vyto Kazlausko ūkis (arklininkystė) – Ūkininkų Lilijos ir Stasio Rizgelių ūkis (pieno produktai, galimybė įsigyti produkcijos) – Ryšardo ir Loretos Dainovskių ūkis (avininkystė, galimybė įsigyti produkcijos)

Dėkojame savivaldybei už palaikymą ir bendradarbiavimą, kviečiant verslus ir ūkius atverti duris, taip pat už viešinimą ir projekto sklaidą, galimybę renginius organizuoti Trakų rajono savivaldybės didžioje salėje.

Projektas įgyvendinamas pagal Trakų krašto vietos veiklos grupės teritorijos 2015–2023 m. vietos plėtros strategijos II prioriteto 1 priemonę „Vietos projektų pareiškėjų ir vykdytojų mokymas, įgūdžių įgijimas (kai mokymai susiję su VPS priemonėmis) “, LEADER-19.2-SAVA-3

Pareiškėjas ir projekto vykdytojas Trakų krašto kultūros ir amatų asociacija

 

 Kopijuoti ir platinti trakuvvg.lt skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Dėl netikslumų svetainėje kreiptis [email protected]