Vietos projektų veiklos didina motyvaciją veikti ir būti reikalingais

2022-01-20 16:03

Trakų krašto vietos veiklos grupės pirmininkė Alvyda Kazakevičiūtė-Staniunaitienė su  Elektrėnų savivaldybės VVG pirmininke Lina Bernatavičiene ir Vilniaus rajono vietos veiklos grupės pirmininke Violeta Jankauskiene,  VPS viešųjų ryšių specialiste   Simona Daukantiene sausio 7 d. Trakų švietimo centro įgyvendinamo projekto ,,Esame veiklūs ir reikalingi‘‘ (Nr. 08.3.2-ESFA-K-415-01-0013) dalyviams pristatė VVG veiklas ir įgyvendintus bei įgyvendinamus projektus. Pristatymui buvo parinktie tie projektai,  į kurių veiklas gali „įsilieti“, save atrasti projekto dalyviai.  

Projekto dalyviai – tikslinė grupė – vyresni kaip 55 metų amžiaus asmenys iš Trakų, Vilniaus ir Šalčininkų rajonų, Elektrėnų, Vilniaus miestų savivaldybių.

Švietimo centro direktorė Nijolė Lisevičienė  sakė: „VVG  pateikti pavyzdžiai, idėjos ir siūlymai, kaip  atrasti save, turiningai ir įdomiai praleisti laiką bendradarbiaujant su VVG, dalyvaujant bendruomeniniuose projektuose ir kartu spręsti socialines problemas, vyresnio amžiaus asmenims padidino motyvaciją veikti ir būti reikalingais“.

 

Renaldas Aželskas,
VPS viešųjų ryšių specialistasKopijuoti ir platinti trakuvvg.lt skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Dėl netikslumų svetainėje kreiptis [email protected]